FOTO: PŠ Čeljevo pobjednik malonogometnog turnira u Zvirovićima

Učenici 5. razreda PŠ Čeljevo pobjednici su ovogodišnjeg malonogometnog turnira Zvirovići 2017. koji je održan 14. lipnja 2017. na igralištu Područne škole Zvirovići u vremenu od 08:00 do 11:00 h. Turnir je organiziran od strane Mjesne zajednice i područne škole Zvirovići.

Sudionici ovoga turnira bile su područne škole: Trebižat, Prćavci, Studenci, Zvirovići i Čeljevo.

Naši učenici pod vodstvo učitelja Andrije Jovanovića i uz pratnju učiteljice Irene Knežević osvojili su prvo mjesto pobjedivši Studence 5:0, a u finalu Trebižat 1:0. Naš učenik Luka Brajković proglašen je za najboljeg strijelca turnira. Ovom prilikom čestitamo našim učenicima i njihovim učiteljima, te se nadamo da će i ubuduće nastaviti s uspjesima kako na sportskim terenima, tako i u školskim klupama.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *